Blog > Komentarze do wpisu
Przed i w trakcie piłkarskiego Pucharu Polski

W czwartek 30 kwietnia 2015 r., dwa dnia przez finałem Pucharu Polski w piłce nożnej Legia – Lech, arena tego spotkania, czyli Stadion Narodowy nie zdradzała żadnych oznak przygotowania do meczu. Żadnych!

2015.04.30_Stadion_Narodowy_(15)

Na elewacji Stadionu, jak również na płocie okalającym teren obiektu nie było żadnych banerów, czy plakatów informujących o meczu. W recepcji głównej też brakowało jakichkolwiek widocznych informacji o meczu. Właściwie powinno to dziwić, ale z drugiej strony organizator meczu, czyli PZPN sprzedał wszystkie albo prawie wszystkie bilety, więc dodatkowa forma promocji nie była już potrzebna. Poza tym, ci którzy byli zainteresowani meczem wiedzieli o nim dużo, dużo wcześniej.

2015.04.30_Stadion_Narodowy_(16)

Jeśli chodzi o mecz, to nie spowodował on paraliżu miasta, a przynajmniej na Pradze, wzdłuż Targowej i Grochowskiej. Przemieszczanie się, nawet samochodem, przed i w trakcie meczu nie stanowiło żadnego problemu. Z jednej strony można wysnuć wniosek, że organizator, władze miasta i operator Stadionu Narodowego nauczyli się organizacji takich imprez i wyciągnęli wnioski z wcześniejszych. To zapewne jest prawdą, ale tylko częściową, bo pamiętać trzeba, że zasadnicza grupa kibiców Legii przyszła na Stadion Narodowy na pieszo spod stadionu Legii na Łazienkowskiej.

Mecz nie przeszkadzał nawet ślubowi w pobliskim kościele…

środa, 23 grudnia 2015, martinez-4ever

Polecane wpisy