Blog > Komentarze do wpisu
Nadrabianie zaległości

Nadeszła już najwyższa pora, aby nadrobić poważne zaległości we wpisach na bloga. Wydarzenia poza światem wirtualnym, a więc po prostu w życiu, skutecznie uniemożliwiły bieżące uzupełnianie bloga, ale praca trwała. Oczywiście, nie była to praca bieżąca i z reguły dotyczyła odleglejszej przeszłości. Wiele wpisów zostało przygotowanych i oczekuje na publikację, kolejne są w stanie przygotowania, nie wspominając o pomysłach i zamiarach autora bloga.

Źródło: znaki-drogowe.org.

Szybkie nadrobienie zaległości nie jest możliwe, ale szkoda nie wykorzystać wykonanej pracy i zaniechać publikowania wpisów, z których większość ma dzisiaj wartość archiwalno-historyczną. Każdy wpis dotyczący przeszłości stopniowo traci na aktualności, ale każdy pozwala na retrospekcję i chwilę zastanowienia nad tym, co już było.

Z tych właśnie powodów rozpoczynam uzupełnianie wpisów starając się zachować chronologię. Aktualna sytuacja uniemożliwia zapewnienie o doprowadzeniu zaległości do stanu na dzień dzisiejszy, ale zachowanie systematyczności może do tego doprowadzić.

Do dzieła!

wtorek, 28 lutego 2017, martinez-4ever

Polecane wpisy